Apartament Baltic Park 225 w Świnoujściu to jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w całym kompleksie Baltic Park – pierwsza linia zabudowy od plaży, z bezpośrednim widokiem na wydmy i Bałtyk. To miejsce dla osób, które chcą budzić się z widokiem na morze i mieć plażę dosłownie kilka kroków od drzwi.
Apartament przeznaczony jest dla maksymalnie 6 osób i oferuje wyjątkową przestrzeń: przestronny salon z otwartą kuchnią i jadalnią, dwie niezależne sypialnie, łazienkę, oddzielne WC, garderobę oraz pomieszczenie gospodarcze. Ogromnym atutem są dwa tarasy o łącznej powierzchni 40 m² – jeden przy salonie z panoramicznym widokiem na morze i wydmy, drugi przy sypialniach z bocznym widokiem na Bałtyk. Duże przeszklenia w każdym pomieszczeniu sprawiają, że apartament jest wyjątkowo jasny i pełen naturalnego światła. W cenie pobytu zapewnione jest miejsce parkingowe.
Vybavení obývacího pokoje:
telewizor, komoda, rozkładany narożnik, duży stół z sześcioma krzesłami
Wyposażenie sypialni I:
łóżko małżeńskie 140 cm, dwa stoliki nocne, komoda, telewizor
Wyposażenie sypialni II:
dwa łóżka o szerokości 140 cm, szafka nocna, komoda
Z obu sypialni prowadzi wyjście na taras z bocznym widokiem na morze.
Kuchyňské vybavení:
duża lodówka z zamrażalnikiem, zmywarka, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, czteropalnikowa kuchenka elektryczna, czajnik, przelewowy ekspres do kawy, komplet garnków, talerzy i sztućców
Vybavení koupelny:
kabina prysznicowa, umywalka, WC, pralka, suszarka do włosów
Další vybavení:
garderoba, pomieszczenie gospodarcze, leżaki plażowe, parawan, żelazko, deska do prasowania, odkurzacz
Komentáře:
pobyt zwierząt nie jest możliwy
palenie dozwolone jest wyłącznie na tarasach
w cenie pobytu zawarte są komplety ręczników i bielizna pościelowa
Na místě se účtuje rekreační poplatek ve výši 6,67 PLN na osobu a den.

