
Apartament Baltic Park 313 w Świnoujściu znajduje się w prestiżowym kompleksie Baltic Park, położonym bezpośrednio przy wydmach, pomiędzy promenadą a plażą, w pobliżu wejścia na plażę. To doskonała lokalizacja dla osób, które chcą mieć morze i nadmorską promenadę na wyciągnięcie ręki, a jednocześnie cieszyć się spokojem zielonego otoczenia.
Apartament mieści się na pierwszym piętrze budynku 34 i składa się z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni oraz łazienki. Z salonu i sypialni prowadzi wyjście na duży, umeblowany balkon zwrócony na wschód, idealny na poranną kawę i relaks w słońcu. W cenie pobytu zapewnione jest miejsce parkingowe.
Kitchen equipment:
lodówka, zmywarka, piekarnik, czteropalnikowa kuchenka elektryczna, czajnik elektryczny, przelewowy ekspres do kawy, komplet garnków, talerzy i sztućców, stół z czterema krzesłami
Living room equipment:
rozkładany narożnik dla dwóch osób, stolik kawowy, komoda, telewizor LCD 50″
Bedroom equipment:
łóżko małżeńskie, szafki nocne, komoda, szafa, telewizor LCD 32″
Bathroom equipment:
shower cabin, sink, toilet, washing machine, hair dryer
Additional equipment:
odkurzacz, żelazko, deska do prasowania, leżaki plażowe, parawan
Comments:
pobyt zwierząt możliwy na zapytanie
smoking is only allowed on the balcony
The price of your stay includes sets of towels and bed linen
A resort fee of PLN 6.67 per person per day is charged on site